přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
LaurenceSt, MackenzieR, BradleyF39, KaseyLuna, ChristenAm, Joycelyn02, CalebChish, FlorMuhamm, Betty30F7, IrvingCama, JeramyBugg, JackieBloc, LaurenBonn, SimoneChee, BettinaWil, vice... + 8 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
O teorii rozmanitosti aktiv státního bohatství
Flox - Saturday, 24.12. 2011 - 15:37:36
Téma: Próza - Nezávislá tvorba

Jakýsi stereotyp ohledně privatizace, zadlužování a zvyšování nepřímých daní není úplně normální. Je absurdní, neboť se zde ukazuje známá pravda, že již není a nebude z čeho brát.

 

Jakýsi stereotyp ohledně privatizace, zadlužování a zvyšování nepřímých daní není úplně normální. Je absurdní, neboť se zde ukazuje známá pravda, že již není a nebude z čeho brát. Právě promrhaná rozmanitost veškerých aktiv vrhá finanční sféru do nejistot. A tak si tímhle „rozpočtovým monologem“ zaděláváme na větší a větší ekonomickou krizi.

Jak si představuji uvedenou rozmanitost aktiv státního bohatství? V pestrosti státního vlastnictví: strategické podniky, banky, přírodní bohatství a přírodní zdroje, bytový fond, jednotlivé úřady, vzdělávací systém, památkový komplex, zdravotnický komplex, skvělý obranný systém, rozmanitost komodit státního pokladu, nejlepší vědecké možnosti a vědecké zázemí, podstatný díl státního vlastnictví půdního fondu, energetika, infrastruktura, doprava na úrovni atd..

Nechť k tomu patří vynikající stav občanů České republiky po stránce sociální, ekonomické, kulturní, profesní, zdravotní a vzdělanostní.
Na závěr lze vyslovit přání, co se týče státní, neziskové a mezilidské solidarity vůči lidem, kteří skutečně potřebují pomoc. Pamatujme však na správnou adresnost již zmíněné pomoci.

Teorie rozmanitosti aktiv státního bohatství není utopií, neboť může být v budoucnu reálná. A proto se chovejme zodpovědně, nedopusťme tunelování veřejných financí. V teorii rozmanitosti aktiv státního bohatství vidím vyvedení České republiky, Evropy i celého světa z hospodářské krize.

Václav Kovalčík, 24. 12. 2011, Náchod

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Nezávislá tvorba:
Růžové brýle

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 10
Účastníků: 1


Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"O teorii rozmanitosti aktiv státního bohatství" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: O teorii rozmanitosti aktiv státního bohatství
Od: Anonymní - Saturday, 24.12. 2011 - 18:50:52
Taky praktikuji takovéto osamělé výkřiky do temna.
Nevím, jestli to ještě není dost zřejmé, ale pokud stát řídí výkvět české mafie, poté jsou tyto výkřiky absolutně bezpředmětné. Lidi se naučili nevidět, neslyšet a nemluvit. Rok jiný, pocit bezmoci stejný, místy větší. Češi jsou houževnatý národ a pokud nám asi nebudou umírat děti před očima, pak to zkousnem, nebo ne?
Tak ať se jim daří.
Fugas


[ Odpovědět ]

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
39 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.02 sekund